Środki ochrony osobistej

Obecnie, w czasie epidemii środki ochrony osobistej są jednym z najbardziej, o ile nie najbardziej, poszukiwanych towarów. Nic więc dziwnego , że tak wielkim zainteresowaniem cieszą się te pozyskane przez Wojskową Izbę Lekarską z Fundacji Lekarze Lekarzom. Są to: maseczki chirurgiczne, maseczki FP2, kombinezony ochronne, gogle i przyłbice, ale… nie wystarczy ich dla wszystkich chętnych i  nie wszystkie kierunki dostaną pełen asortyment, bo po prostu jest tych rzeczy zbyt mało.

O tym wszystkim i o innych sprawach związanych z dystrybucją ww. środków w trzech informacjach pisał zaangażowany w sprawę Prezes RL WIL Artur Płachta.

Dla ułatwienia zebraliśmy te materiały w jednym miejscu.

Z ostatniej chwili! Ważne!!!

UWAGA! Informacja dla członków WIL oraz podmiotów medycznych z województwa mazowieckiego w sprawie odbioru środków ochrony osobistej (z dnia 10 maja 2020 r.)

Dystrybucja pozyskanych przez WIL , od Fundacji Lekarze Lekarzom, środków ochrony osobistej, odbywała się będzie w siedzibie WIL, w Warszawie przy ul Koszykowej 78, w dniu 13 maja 2020 r. według zamieszczonego poniżej schematu:

  1. w  godzinach 9.00-13.00 podmioty lecznicze (WIML, WIM, WSPLeki, itd.)
  2. w  godzinach 13.00-17.00 osoby indywidualne, które złożyły zapotrzebowania.

Nieodebrane w tym terminie środki ochrony osobistej zostaną rozdysponowane do szpitali.

ppłk rez. lek. dent.  Jacek Woszczyk

Rejony i placówki w poszczególnych rejonach
 10 WSK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 
10 WSK Bydgoszcz szpital@10wsk.mil.pl
WSPlek Toruńwspltorun@poczta.onet.pl
WSPlek Grudziądz sekretariat@wspl.pl.pl
22 WSzUR Ciechocinekmarketing@22wszur.pl
1 SzPolowy Bydgoszcz1.wszp@ron.mil.pl
 7 SzMarWoj Gdańsk pomorskie, część warmińska
7SzMW Gdańsk a.gunarys@7szmw.pl
115 SzW Helinfo@szpitalhel.pl
WSPlek Ustkawsplspzoz.ustka@wp.pl
WSPlek Braniewowsplbraniewo@wp.pl
Fundacja WAM
WCKMed Łódź
łódzkie
Szpital im.WAM sekretariat@skwam.lodz.pl
WSPlek Łódź
WCKMed jacekchmielewski1966@poczta.onet.pl 
5WSK Kraków małopolskie, świętokrzyskie
śląskie, podkarpackie
5WSK Krakówp.sokol@5wszk.com.pl
20 WSzUR Krynicakrynica@20wszur.pl
21 WSzUR Busko Zdrój biuro@21wszur.pl
WSPlek Bielsko Biała sekretariatwsplekbb@onet.pl
WSPlek Kielce wsplkielce@gmail.com
WSPlek Rzeszów wsplspzozrze@poczta.onet.pl
4 WSK Wrocławdolnośląskie, opolskie
4WSK Wrocław  grzegorz.jed@o2.pl
116 SzW Opole sekretariat@116szpital.opole.pl
23 WSzUR Lądek Zdrój sekretariat@23wszur.pl
WSPlek Nysa wsplnysa@op.pl
WSPlek Poznań wielkopolskie, lubuskie
105 SzW Żary info@105szpital.org.pl
WSPlek Poznań konradm@o2.pl
WSPlek Witkowo kontakt@wspl-witkowo.pl
WSPlek Gubin 9900108@zoz.org.pl
WSPlek Gorzów Wlkp. wspl@wsplgorzow.pl
1 WSK Lublin lubelskie,podlaskie, część mazurska
1WSK Lublinapteka@1wszk.pl
1 WSK Lublin – filia Ełk
6 SzW Dęblin sekretariat@szpitaldeblin.pl
WSPlek Giżycko sekretariat@wsplek.pl
WSPlek Białystok sekretariat@wspl.com.pl
109 SzW Szczecin zachodniopomorskie
109 SzW Szczecin kierownikrbzmed@109szpital.pl
107 SzW Wałcz sekretariat@107sw.mil.pl
WSPlek Stargard kontakt@przychodnia.stargard.pl
WSPlek Świnoujście 9900097@zoz.org.pl
WSPlek Szczecinek biuro@wsplszczecinek.pl
WSPlek Koszalin info@wspl.koszalin.pl
WSPlek Świdwininfo@wspl-swidwin.pl
WIL Warszawamazowieckie
WIM Warszawamsoszynski@wim.mil.pl
WIML Warszawajziarkie@wiml.waw.pl
CePeLek Warszawasekretariat@cepelek.pl
WSPlek Radomsekretariat@wspl.radom.pl
WSPlek Siedlcewspl@siedlce.home.pl
WSPlek Legionowosekretariat@wspl-legionowo.pl
SPlek Nowowiejskasekretariat@spl.pl