Kongres Rzecznicy Zdrowia 2023 – wspólnie dla zmian w systemie ochrony zdrowia, 18-19.04.2023

Szanowni Państwo,

dwa dni pogłębionych dyskusji nad zmianami w ochronie zdrowia oraz szkolenia dla szerokiego grona interesariuszy – tak prezentuje się pierwsza edycja Kongresu Rzecznicy Zdrowia 2023.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2023 r. w Warszawie, w przestrzeniach Hotelu Verte Warsaw Autograph Collection przy ul. Podwale 3/5. Zakres tematyczny Kongresu Rzecznicy Zdrowia 2023 obejmuje szereg kluczowych zagadnień systemowych – wdrożenia projektowanych reform, finansowanie ochrony zdrowia, nierówności w zdrowiu,  wprowadzenie Narodowej Strategi i Onkologicznej, wyzwania kadrowe i wynagrodzenia pracowników, profilaktykę czy politykę lekową. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali przedstawiciele świata nauki, administracji publicznej i szeroko rozumianego sektora ochrony zdrowia z przedstawicielami organizacji pacjentów na czele.

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Rejestracja jest dostępna za pośrednictwem strony rzecznicyzdrowia.plgdzie znajdują się szczegóły dotyczące Kongresu Rzecznicy Zdrowia 2023.

Na wydarzenie zapraszają Fundacja Rzecznicy Zdrowia oraz redakcja portalu Cowzdrowiu.pl.
W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji.

Biuro Prasowe
Fundacja Rzecznicy Zdrowia

www.rzecznicyzdrowia.pl
media@rzecznicyzdrowia.pl
+48 793 554 487