Wojskowa Izba Lekarska

ul. Jana Pawła Woronicza 15
02-625 Warszawa

tel. 22 621 04 93,
fax 22 621 12 11

sekretariat@wojskowa.org.pl

Konto WIL: PKO BP S.A. IX Oddział Warszawa
50 1020 1097 0000 7802 0001 6741

Prowadzenie dokumentacji w POZ – bezpłatny webinar

Komisja Kształcenia i doskonalenia Zawodowego WIL informuje, że Przychodnia Szczecińska Sp. z o.o. przeslala dla lekarzy następującą ofertę:

„W ramach promocji marki Jak pracować w POZ?  oferujemy młodym lekarzom szkolenia ogólnomedyczne praktyczne z następujących zakresów:

Szkolenia przygotowywane i prowadzone są przez lek. Jacka Bujko – Dyrektora Medycznego POZ w Przychodni Szczecińskiej, dyplomowanego nauczyciela medycy rodzinnej, byłego wykładowcy Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Z powodzeniem zrealizowaliśmy podobnego typu szkolenia on-line, w których uczestniczyło ponad 200 studentów ze Szczecina oraz Wrocławia. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku, podczas którego można zapoznać się ze sposobem pracy lek. Bujko: Portfolio Jak pracować w POZ? oraz podsumowaniem dotychczas przeprowadzonych szkoleń.

Proponujemy Państwu bezpłatny udział w webinarze: Prowadzenie dokumentacji w POZ – kurs podstawowy w zamian za możliwość nienachalnej promocji naszych pozostałych kursów w trakcie trwania ww. kursu oraz ewentualnie przed samym webinarem.

Termin kursu: 18.05.2020 r.
Czas trwania: 2,5-3 h

Jeżeli są Państwo zainteresowani tego typu współpracą – zachęcamy do kontaktu: info@zastepstwa.pl

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku
Odwiedź naszą stronę internetową

W poniższym pliku znajduje się podsumowanie webinaru „Podstawy prowadzenia dokumentacji POZ”.